STRONA GŁÓWNA » Sport » Boks i sporty walki
strony internetowe Radom

Trzy medale dla radomskich bokserów
2013-03-23 16:31:07
Michał Cieślak, Krzysztof Kosela i Wojciech Peryt przywiozą trzy medal z mistrzostw Polski seniorów, odbywających się w Zawierciu
Brązowy medal w zapasach
2013-03-06 11:52:18
Radomianka – Sylwia Szulc, wywalczyła brązowy medal podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski juniorek i kadetek w zapasach kobiet
Cieślak i Peryt w Grand Prix PZB
2013-03-02 11:34:51
Michał Cieślak i Wojciech Peryt awansowali do półfinału turnieju Grand Prix PZB, odbywającego się w Ząbkowicach
Zwycięstwo polskiej maszyny w Atlantic City
2013-02-24 21:55:04
Pochodzący z Radomia Przemek Majewski „The Machine” pokonał na punkty w dziesięciorundowym pojedynku Jamaala Davisa. Walka odbyła się w Bally's kasyno w Atlantic City, przy gorącym dopingu zarówno polskich jak i amerykańskich kibiców
Czwarta wygrana Żeromińskiego
2013-02-18 15:44:15
Michał Żeromiński podczas gali boksu w Pionkach wygrał swój czwarty pojedynek na zawodowym ringu
Radomianie w Mistrzostwach Polski Low - Kick
2013-02-17 22:59:15
Trzej zawodnicy z Radomskiego Klubu Sportów Walki PUNCHER stanęli na podium w Mistrzostwach Polski Low-Kick Juniorów i Juniorów Młodszych w Kickboxingu. Wszyscy trzej zdobyli brązowe medale
Sukces radomskiego zapaśnika
2013-02-06 12:42:25
Arkadiusz Kułyczyn z Olimpijczyka Radom wygrał w kategorii wagowej 74 kg podczas zawodów Oslo Open 2013
Gala boksu zawodowego w Pionkach
2013-01-17 15:48:26
16 lutego w Pionkach odbędzie się I Gala Boksu Zawodowego, pod czas której kolejny pojedynek na zawodowym ringu stoczy Michał Żeromiński
Radomski bokser w narodowej kadrze
2013-01-08 11:00:04
22-letni Michał Cieślak w piątek i poniedziałek sparował z Andrzejem Gołotą. Bokser Broni Radom tak bardzo spodobał się sztabowi Gołoty, że zostanie na dalsze treningi. Dostał też powołanie do reprezentacji Polski
Olimpijczyk Radom drugim klubem w kraju
2013-01-08 10:51:50
RCSZ Olimpijczyk Radom zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowych mistrzów Polski w stylu klasycznym. Klasyfikacje ogłosił Polski Związek Zapaśniczy
Michał Żeromiński po raz trzeci wygrał na zawodowym ringu!
2012-12-09 23:05:20
Michał Żeromiński pokonał jednogłośnie na punkty Istvana Kissa na Gali Boksu Zawodowego w Białobrzegach
Gala Boksu Zawodowego w Białobrzegach
2012-12-04 11:09:25
9 grudnia w Białobrzegach odbędzie się Gala Boksu Zawodowego. Starostwo Powiatowe w Białobrzegach użyczyło hali sportowej przy ul. Reymonta 13A firmie Babilon Promotion na zorganizowanie Gali Boksu
Puchar Polski Oyama Karate zakończony
2012-11-25 21:34:03
W dwudniowych zmaganiach wzięło udział ponad 350 zawodników z 35 ośrodków w Polsce
Kolejna walka Żeromińskiego na zawodowym ringu
2012-10-31 10:43:09
Radomski bokser Michał Żeromiński stoczy kolejną walkę na zawodowym ringu. Radomianin stoczy walkę już 9 grudnia podczas gali w Białobrzegach
Najlepsi polscy zapaśnicy w Radomiu
2012-09-28 10:09:13
W sobotę, 29 września Radom stanie się polską stolicą zapasów w stylu klasycznym. W nowo wybudowanej  Hali Zespołu Szkół Budowlanych odbędą się 82. Mistrzostwa Polski w zapasach. Wystąpi w nich m.in.  tegoroczny  brązowy medalista olimpiady w Londynie - Damian Janikowski
Michał Żeromiński wystąpi na gali w Nowym Dworze Mazowieckim
2012-09-25 11:09:05
Pięściarz z Radomia - Michał Żeromiński, wystąpi na bokserskiej gali w Nowym Dworze Mazowieckim.To będzie drugi występ Michała na zawodowym ringu
Fonfara zmierzy się z Whitem!
2012-04-10 13:42:43
22-go czerwca w UIC Pavilion w Chicago stoczy kolejną walkę pochodzący z Radomia Andrzej Fonfara. Przeciwnikiem polskiego pięściarza będzie notowany na 10. miejscu w rankingu WBC, Cornelius "Da Beast" White 18(15 KO). Walka będzie transmitowana na ESPN Friday Night Fight jako pojedynek wieczoru
Zdzisław Radulski - aktywny bez względu na wiek!
2012-04-04 11:17:06
Rozmawiamy ze Zdzisławem Radulskim – pasjonatem piłki nożnej, pierwszym trenerem pływania w Radomiu, ojcem radomskiej kulturystyki, byłym boskerem, od 50 lat spełnionym fizjoterapeutą w radomskim klubie Radomiak i szczęśliwym seniorem
Sukces radomianina. Kopytowski wicemistrzem Polski juniorów w boksie!
2012-04-03 10:10:40
Pięściarz Broni Radom, Krystian Kopytowski wywalczył tytuł wicemistrza Polski juniorów w boksie w kategorii + 91 kg podczas turnieju w Lesznie. Wszystkie walki radomianina, który zadebiutował w imprezie tej rangi zakończyły się przed czasem
Radom gospodarzem młodzieżowych mistrzostw Polski w boksie
2012-03-28 14:26:51
W dniach od 2 do 7 października tego roku w Radomiu odbędą się młodzieżowe mistrzostwa Polski w boksie. Wybór naszego miasta zatwierdził Zarząd Polskiego Związku Bokserskiego