Inne

« poprzednie    1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |      następne »
Brązowy medal MŚ dla zawodnika Radomskiego Klubu Teakwon-do
2012-03-18 10:35:03
Leszek Kulik wywalczył brązowy medal IX Mistrzostw Świata w Muay Thai, które rozgrywane były w Bangoku
Sześć medali Olimpijczyka w zapaśniczych mistrzostwach Polski
2012-03-17 23:22:02
 W zakończonych w Miastku mistrzostwach Polski juniorów zapaśnicy stylu klasycznego Olimpijczyka wywalczyli trzy złote, dwa srebrny i jeden brązowy medal
F1 w Radomiu!
2012-03-16 21:29:24
Na radomskim torze kartingowym już niedługo rozpocznie się nowy cykl zmagań. „Formuła 1 w Kart Action” to połączenie emocji oglądania prawdziwego wyścigu F1 oraz możliwości startu w kartingowym GP Kart Action rozgrywanym przy każdej eliminacji F1
Tadeusz Kraska - każdy maraton to ogromna dawka emocji
2012-03-12 20:26:01
Tadeusz Kraska radomski maratończyk, inicjator radomskiego Biegu Trzeźwości. Na swoim koncie ma ukończonych 90 maratonów i 5 ultramaratonów. Od lat w Radomiu propaguje bieganie. Inicjator stowarzyszenia "Biegiem Radom!". Pan Tadeusz opowiedział nam o swojej pasji jaką jest bieganie i udziale w maratonach
Arkadiusz Kułynycz dziewiątym zapaśnikiem w Europie
2012-03-12 15:12:39
Arkadiusz Kułynycz z Olimpijczyka Radom zajął dziewiąte miejsce w zapaśniczych mistrzostwach Europy, które odbyły się w Belgradzie
Kolejne medale dla Wodnika Radom
2012-03-10 20:47:32
Niedawno informowaliśmy o serii medali dla zawodników Wodnika. W sobotę kolejne krążki dołożyła radomska sztafeta 4 x 100 metrów, która wywalczyła złoto podczas mistrzostw Polski juniorów młodszych (do 14 lat) w Ostrołęce. Brąz do puli dołożyła Adrianna Mendyk
Fedorowicz i Mendyk mistrzami Polski w pływaniu. Srebro radomskiej sztafety
2012-03-10 09:42:10
Jakub Fedorowicz z Wodnika Radom wywalczył złoto na odbywających się w Gorzowie Wielkopolskim mistrzostwach Polski juniorów młodszych (do 15 lat) w pływaniu. Rewelacyjnie spisała się też Adrianna Mendyk, która w Olsztynie wywalczyła mistrzostwo Polski na dystansie 400 metrów stylem zmiennym. Srebro wywalczyła też nasza sztafeta 4 x 200 metrów stylem dowolnym
Radomski judoka trzeci w Pucharze Polski
2012-03-06 10:48:53
Maciej Puszczyński, judoka Startu Radom wywalczył trzecie miejsce w Pucharze Polski juniorów młodszych
Radomianka powalczy na KSW 19!
2012-03-05 09:10:52
Podczas gali KSW19 - data jeszcze nie znana - w limicie wagowym do pięćdziesięciu pięciu kilogramów w ringu powalczą ze sobą Marta Chojnoska (CSW Płock) i Paulina Suska (Radomski Klub Taekwondo)
V Bieg Kazika za nami
2012-03-04 15:05:11
Ponad 600 osób stanęło na starcie V Biegu Kazików zorganizowanego w ramach obchodów święta patronat miasta – Św. Kazimierza. Wśród startujących znalazło się ponad 130 miłośników biegania z Radomia oraz goście z Ukrainy
Grand Prix Polski w pływaniu w Kozienicach
2012-03-01 12:12:59
Ponad 300 zawodników z 60 klubów z całego kraju weźmie udział w kolejnej imprezie tegorocznego cyklu Grand Prix Polski. Tym razem pływacy rywalizować będą na pływalni Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu mieszczącej się przy ulicy Legionów 4 w Kozienicach
Karolina Jaroszek z brązowym medalem MP
2012-02-26 12:46:32
W Spale trwają 56. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Pierwszego dnia doskonale spisała się Karolina Jaroszek, która w biegu na 60 metrów przez płotki zajęła trzecie miejsce
Zbliża się Finał Kartingowego Pucharu Pań!
2012-02-24 11:10:55
11 marca odbędzie się Finał Kartingowego Pucharu Pań, imprezy organizowanej z okazji Dnia Kobiet przez kryty tor kartingowy Kart Action
Emilia Jędra wicemistrzynią Polski!
2012-02-20 12:59:08
Emila Jędra z Łuczniczego Klubu Sportowego Radom wywalczyła w Dąbrowie Tarnowskiej tytuł halowej wicemistrzyni Polski seniorek w łucznictwie
Radomscy biegacze powołują stowarzyszenie
2012-02-14 12:47:22
W najbliższą sobotę, 18 lutego, odbędzie się zebranie organizacyjne Radomskiego Stowarzyszenia Biegowego. Skąd pomysł na jego powołanie?
Gala MMA Extreme Fighting Sports: Sukces radomianina
2012-02-12 09:07:31
Marcin Elsner, zawodnik Radomskiego Klubu Taekwon-do, walcząc w wadze do 93 kg, wygrał walkę z Bartoszem Janikiem z Gdyni na Gali MMA Extreme Fighting Sports w Kołobrzegu
Radomski starosta nagrodził sportowców z powiatu !
2012-02-11 11:51:56
Na piątkowej gali sportowców organizowanej już po raz 3.  wśród laureatów dominowali reprezentanci siatkówki i zawodnicy sztuk walki
Radomianin nieźle w Rajdzie Monte Carlo
2012-02-06 10:22:53
Marcin Wydra z Radomia i Piotr Bany z Warszawy ukończyli Rajd Monte Carlo Historique na 30. miejscu. Zawodnicy zastavy 1100p dobrą lokatę zawdzięczają świetnej jeździe na ostatnim, nocnym etapie
Siatkarki Jadaru uległy siatkarkom z Legionowa
2012-02-04 13:16:55
Siatkarki Jadar AZS Politechnika nie dały rady Siódemce Legionovia Legionowo. Panie przegrały z rywalkami 0:3
Najlepsi sportowcy i trenerzy Radomia wybrani!
2012-02-04 12:49:54
Już po raz piąty w Radomiu odbyła się Gala Mistrzów Sportu. Nagrody wręczono m.in.: najlepszym sportowcom i trenerom. Podczas Gali radomianie poznali również najlepszą drużynę oraz imprezę minionego roku