Inne

« poprzednie    1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |      następne »
Trzy wyścigi i trzy pierwsze miejsca
2012-10-15 14:07:13
Norbert Stańczyk wygrał dwie ostatnie rundy Wyścigowego Pucharu Polski. W dodatkowym wyścigu długodystansowym także triumfował jadąc wraz z ojcem
XIX Bieg Kazimierzowski
2012-10-04 12:06:47
W sobotę 6 października w Radomiu odbędzie się XIX Bieg Kazimierzowski
Piotr Przepiórka mistrzem Polski! Trzy medale dla Radomia
2012-09-30 01:22:11
Piotr Przepiórka zdobył złoty medal na mistrzostwach Polski seniorów w zapasach! Zawodnicy Olimpijczyka Radom zdobyli łącznie trzy medale
Mistrzostwa Polski młodzików 2013 w Radomiu!
2012-09-22 22:11:49
Radom będzie gospodarzem mistrzostw Polski młodzików w lekkiej atletyce, które odbędą się w przyszłym roku
Bieganie nad zalewem
2012-09-21 22:03:16
UKS Technik Radom, Klub Maratończyka AZS Politechnika Radomska, Stowarzyszenie „Biegiem Radom!” oraz MOSiR Radom zapraszają sympatyków biegania w niedzielę, nad zalew na Borkach
Memoriał Piotra Nurowskiego w Kozienicach
2012-09-21 11:49:06
W ramach 3. Memoriału Piotra Nurowskiego w Kozienicach odbędzie się Mazowiecki Mityng Młodzików - Szukamy Olimpijczyków. Impreza organizowana przez Radomski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki, odbędzie się 22 września w Kozienicach
EuropeTrip 2012 dobiega końca
2012-09-14 11:05:19
Podróż po Europie Rafała Matejczyka dobiega końca
Alicja Fiodorow z drugim medalem na Igrzyskach Paraolimpijskich!
2012-09-09 01:09:45
Alicja Fiodorow z Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start zdobyła swój drugi medal na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie
Sebastian Powróżniak ze srebrem!
2012-09-09 00:59:42
Tenisista stołowy Sebastian Powróżniak z Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start zdobył na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie srebrny medal
Europe Trip 2012 - Monako czyli wielki przepych
2012-09-07 11:12:31
Monako jest kolejnym przystankiem w podróży po Europie Rafała Matejczyka
Drugie srebro na Paraolimiadzie dla Startu Radom!
2012-09-05 14:57:34
Mariusz Sobczak z Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start Radom zdobył srebrny medal na Igrzyskach Paraolimpijskich
EuropeTrip 2012 – Walencja
2012-09-04 12:08:07
 Rafał Matejczyk, jadący po Europie odwiedził Walencję
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski przeszły do historii
2012-09-02 23:16:33
Zakończyły się 29. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce, które przez dwa dni odbywały się na nowoczesnym stadionie przy ulicy Narutowicza
Alicja Fiodorow ze srebrem na Paraolimpiadzie!
2012-09-02 10:44:22
Alicja Fiodorow, zawodniczka Startu Radom zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie!
Karolina Jaroszek z brązowym medalem 29. MMP!
2012-09-01 18:53:45
Radomianka, Karolina Jaroszek (ZTE Radom) wywalczyła brązowy medal podczas 29. Młodzieżowych Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski, odbywających się na najnowszym obiekcie lekkoatletycznym w Radomiu
Justyna Kozydryk 5. w Londynie
2012-09-01 12:24:08
Justyna Kozydryk, na co dzień zawodniczka Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych START podczas trwających Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie zajęła piąte miejsce w konkurencji podnoszenia ciężarów
Europe Trip 2012 – Nieplanowana podróż do Portugalii
2012-08-31 12:15:02
Rafał Matejczyk, który jedzie po Europie bolidem wyścigowym odwiedził Portugalię, choć kraj ten nie był w pierwotnym planie podróży
29. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce
2012-08-30 15:29:13
W najbliższy weekend, 1-2 września 2012 na nowo zmodernizowanym stadionie przy ulicy Narutowicza odbędą się 29. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce