strony internetowe Radom

1 |  2 |  3    następne »
Arkadiusz Kułynycz brązowym medalistą Akademickich MŚ!
2014-07-14 10:36:18
Arkadiusz Kułynycz powtórzył piątkowy (11 lipca) wyczyn Piotra Przepiórki i dzień później również wywalczył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Świata w zapasach!
Zapaśnicy z Radomia w kadrze narodowej
2014-02-04 08:58:40
Piotr Przepiórka, Arkadiusz Kułynycz i Michał Kośla przygotowują się w Spale do Mistrzostw Europy
Żeromiński wystąpi w Pionkach
2014-01-17 12:07:21
Michał Żeromiński wystąpi 8 lutego podczas gali boksu w Pionkach
Zmarł Jan Wałejko
2014-01-14 08:52:11
Zmarł Jan Wałejko. Sportowiec ziemi radomskiej z 1988 roku, Mistrz Polski w boksie
Mariusz Wach wraca na ring?
2013-11-21 12:22:37
22 grudnia podczas gali bokserskiej w Radomiu, możemy zobaczyć Mariusza Wacha, który po przerwie wraca na ring
Wojciech Peryt Mistrzem Polski w kickboxingu
2013-10-28 08:57:10
 Wojciech Peryt zdobył tytuł Mistrza Polski w kickboxingu formuły full-contact, pozostając niepokonanym na rodzimej arenie
Edyta Mężyk wicemistrzynią Europy
2013-09-22 16:28:08
Edyta Mężyk wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Europy Juniorów w kickboxingu
Łukasz Gędaj wicemistrzem Europy
2013-09-21 15:07:21
Łukasz Gędaj wywalczył srebrny medal w mistrzostwach Europy juniorów w kickboxingu
Łukasz Gędaj powalczy o złoty Mistrzostw Europy
2013-09-20 12:23:01
Łukasz Gędaj awansował do finału Mistrzostw Europy juniorów w kickboxingu
Olimpijczyk z medalami
2013-07-22 10:52:07
Zapaśnicy Olimpijczyka Radom przywieźli dwa medale z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Majewski przed wielką szansą. Radomianin powalczy o tytuł organizacji WBA!
2013-07-22 10:13:20
Rozmawiamy z radomskim pięściarzem, Przemysławem Majewskim (21-1, 13 KO) , który 7 września w Frederikshavn w Danii zmierzy się z Patrickiem Nielsenem (19-0, 9 KO). Stawką tego pojedynku będzie pas WBA Inter-Continental wagi średniej
Michał Cieślak zadebiutuje na zawodowym ringu
2013-06-27 12:18:26
Kolejny debiut radomskiego boksera na zawodowym ringu. Tym razem na ringu pojawi Michał Cieślak
Piotr Przepiórka drugi w Azovmash Cup
2013-06-17 15:34:34
Piotr Przepiórka wywalczył II miejsce w turnieju zapaśniczym Azovmash Cup w Mariupolu
Żeromiński z kolejnym sukcesem
2013-05-18 23:00:12
Michał Żeromiński podczas wyjazdowej gali bokserskiej w Legionowie pokonał na punkty Łukasza Janika
Radomski bokser mistrzem Mazowsza
2013-05-04 11:56:54
Aleksander Celejewski, reprezentujący barwy klubu RADOMIAK, wywalczył tytuł mistrza Mazowsza kadetów
7 medali dla radomskich zapaśników!
2013-04-28 15:17:36
Zapaśnicy Olimpijczyka Radom, startujący w mistrzostwach Polski seniorów, sprawili ogromną niespodziankę swoim kibicom. Z imprezy, odbywającej się w Kostrzynie przywieźli aż 7 medali, w tym prawdziwą perełkę – złoto dla Łukasza Fafińskiego
Kadeci wrócili z medalami
2013-04-23 11:24:29
Zawodnicy klubu Seido Karate Seiken z Radomia wywalczyli dwa medale na turnieju karate
Radomianka ze złotem Mistrzostw Polski
2013-04-21 14:45:11
Sylwia Szulc z Olimpijczyka Radom wywalczyła mistrzostw Polski juniorek w zapasach
"Żeroma" powalczy z Łukaszem Janikiem!
2013-04-08 14:45:04
Już za miesiąc 18 maja 2013 roku na gali boksu w Legionowie pochodzący z Radomia Michał Żeromiński zmierzy się z Łukaszem Janikiem. Walka zakontraktowana jest na sześć rund
Radomianie w kadrze zapaśniczej
2013-04-03 09:41:16
Trzech zawodników z Radomia znalazło się w kadrze Polski juniorów na turniej w zapasach stylu klasycznego