STRONA GŁÓWNA » Sport » Koszykówka
strony internetowe Radom

Rosa przegrywa z Anwilem

2014-04-11 08:36:47

Zwycięska passa przerwana - Anwil minimalnie lepszy.ROSA Radom-Anwil Włocławek 64:66

Tylko pierwsze kilka akcje ROSY Radom były pełne energii i pozwoliło naszej drużynie odskoczyć Anwilowi na 7:0. Później dobrze w mecz wszedł rozgrywający włocławian Jordan Callahan, który tylko w pierwszej kwarcie zdobył 13 z 18 punktów całej drużyny. To głównie dzięki jego dyspozycji w ataku mecz bardzo szybko się wyrównał i tak już pozostało do końca meczu.

Porażka z Awilem przerywa znakomitą passę ROSY Radom, która trwała nieprzerwanie od sześciu spotkań. Nie ma czasu na rozrywanie szat, gdyż radomianie już w niedzielę będą mieli szansę na zrewanżowanie się Anwilowi we włocławskiej Hali Mistrzów. Z porażki trzeba jedynie wyciągnąć wnioski i postarać się poprawić pewne detale w grze.

ROSA Radom - Anwil Włocławek 64:66 (19:18, 12:12, 15:16, 18:20)

ROSA: Majewski 22 (6), Lucious 13 (1), Łączyński 8 (2), Witka 7 (2) i 10. zb., Dłoniak 4, Jeszke 3 (1), Zalewski 3, Adams 2 i 13. zb., Radke 2, Kardaś 0.

źródło: rosasport.pl