STRONA GŁÓWNA » Sport » Piłka nożna
strony internetowe Radom

Radomiak wygrywa na wyjeździe z Legionovą

2014-05-26 09:46:11

Trzy punkty przywożą z Legionowa piłkarze Radomiaka. Zieloni pokonali 1:3 Legionovię

Od początku spotkania widać było, że zielonym na zdecydowanie najlepszej murawie w tej lidze gra się całkiem dobrze. Efektem tej dobrej gry był gol strzelony w 18. minucie przez Szymona Stanisławskiego.

Źle dla naszego zespołu rozpoczęło się drugie 45 minut. Gospodarze wyszli z szatni mocno zmobilizowani, przejęli inicjatywę i w 54. minucie doprowadzili do wyrównania. Gola zdobył Adam Czerkas.

W 73. minucie po dośrodkowaniu Krystiana Putona z rzutu rożnego piłka znalazła się pod nogami Grzegorza Wojdygi, a ten pewnym uderzeniem z piątego metra pokonał Matrackiego.W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Marcin Orłowski wykorzystał błąd jednego z defensorów gospodarzy, popędził z piłką w stronę bramki, minął golkipera i wpakował futbolówkę do siatki.

Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 1:3 (0:1) (Czerkas 54' - Stanisławski 18', Wojdyga 73', Orłowski 90')

Legionovia: Matracki - Tlaga, Lendzion, Dankowski, Pielak (81' Wolski), Janusiński (46' Czerkas), Romańczuk, Broniszewski (50' Tomczyk), Ryndak (66' Maciejewski), Vallejo, Stańczyk

Radomiak: Kula - Jaroch, Świdzikowski, Wojdyga, Dubina, Cieciura, Masiuda, Białożyt, Puton, Stanisławski (62' Wolski), Orłowski (90' Leandro)