STRONA GŁÓWNA » Sport » Piłka nożna
strony internetowe Radom

Remis Radomiaka na koniec sezonu

2014-06-09 10:45:13

Na zakończenie sezonu 2013/2014 II ligi piłkarze Radomiaka zremisowali 1:1 w Stalowej Woli

Wymiana ciosów trwała w najlepsze i choć często zawodnicy obu drużyn mieli nawet nie stu, a dwustu procentowe sytuacje do zdobycia gola, to piłka jakby nie chciała dziś wpaść do bramki. Wreszcie w 56. minucie rzut wolny pośredni na 20. metrze od bramki Stali zakończył się golem dla zielonych. Aleksiej Dubina w swoim stylu przymierzył silnie i precyzyjnie, tak że futbolówka zatrzepotała w siatce. Radomiak prowadził, ale kilka minut wcześniej trener Jałocha znów musiał trochę poprzestawiać skład, bowiem z boiska z powodu urazu zszedł Leandro.

Wynik 0:1 utrzymywał się do pierwszej minuty doliczonego czasu gry. Wówczas po rzucie rożnym Tomasz Płonka wyskoczył najwyżej i strzałem głową pokonał Kulę. Na więcej zarówno jednych jak i drugich nie było już stać i pojedynek zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Radomiak: Kula - Jaroch, Świdzikowski (35' Leandro (54' Szewczyk)), Wojdyga, Dubina - Cieciura, Orzechowski, Białożyt, Puton - Filipek, Stanisławski (89' Gil)

źródło: radomiak.pl