STRONA GŁÓWNA » Sport » Piłka ręczna
strony internetowe Radom

Czwarta z rzędu wygrana szczypiornistów

2013-04-15 09:04:03

Piłkarze ręczni AZS UT-H Radom idą jak burza. Wygrali swój czwarty mecz z rzędu i zwiększyli swoje szanse na zajęcie czwartego miejsca na zakończenie sezonu

Wynik otworzyli piłkarze ręczni z Radomia, którzy po kilku pierwszych minutach prowadzili nawet 5:1. Do końca pierwszej połowy podopieczni Romana Trzmiela skutecznie wykorzystywali błędy w ofensywie rywali. Dzięki temu na przerwę schodzili z czterobramkową przewagą (17:21).

W drugiej połowie szczypiorniści z Radomia nadal grali dobrze, ale gospodarze zaczęli odrabiać straty i doprowadzili do wyrównania na dwie minuty przed końcem. Tuż przed końcowym gwizdkiem na listę strzelców wpisał się Michał Kalita i AZS do Radomia przywiózł komplet punktów.

MKS Kalisz - AZS Uniwersytet T-H Radom 33:34 (17:21)

AZS: Polit, Bury - Cuprys 10, Kalita 10, Mroczek 6, Jeżyna 4, Przykuta 2, Świeca 3, Guzik, Fugiel, Sułecki, Pomiankiewicz, Dziosa, Kacprzak.