STRONA GŁÓWNA » Sport » Piłka ręczna
strony internetowe Radom

Duże nerwy w końcówce meczu AZS-u

2013-03-16 20:03:35

Dwadzieścia minut przed końcem spotkania szczypiorniści AZS Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego przegrywali z AZS AWF Biała Podlaska, ale fenomenalna końcówka dała radomianom zwycięstwo

Piłka RęcznaSpotkanie kosztowała radomskich kibiców mnóstwo nerwów. Pierwszą połowię szczypiorniści UTH przegrali 16:17. Takiego wyniku z ostatnim w tabeli AWF-em Biała Podlaska chyba nikt się nie spodziewał. Na szczęście po zmianie stron radomianie odrobili straty i wywalczyli cenne zwycięstwo.

AZS UTH RADOM - AZS AWF BIAŁA PODLASKA 30:27 (16:17)

AZS UTH: Bury, Polit - Przykuta 9, Mroczek 9, Świeca 4, Jeżyna 4, Cupryś 3, Kalita 1, Gusik, Fugiel.

AZS AWF: Florczak, Kubiszewski - Nieswadzba 8, Makaruk 8, Antolak 6, Wędrak 2, Pezda 1, Kubajka 1, Warmijak 1, Dębowczyk, Staropiętka, Wasiłek.